Hakkımızda

Hakkımızda
2016 yılında kurulan E-inovasyon, "Yasal Geçerli Dijital Dönüşüm" alanında ürünler ve uçtan uca çözümler geliştirmek için kurulmuştur. Firmanın kurucuları, 20+ yıl Bilişim Sektörü tecrübesine sahip bir kurucu ekipten oluşmaktadır. Kurucu ekip, 2008 yılı itibari ile tüm odağını "Yasal Geçerli Dijital Dönüşüm" alanına yönlendirmiş ve bu alanda şimdi E-inovasyon çatısı altında olduğu gibi birçok ilke imza atmıştırlar. Kurucular haricinde ekip arkadaşlarımızı da çalışma alanımızda deneyim sahibi olan ve birçok projenin hayata geçirilmesinde görev almış değerli uzmanlardan oluşturduk.

Vizyon
E-inovasyon, şirketlerin dijitalleşebilmesi, uçtan uca ve tüm paydaşları ile entegre bir şekilde çalışabilmesi ile ilgili ürün ve çözümler geliştirir. Şirketlerin işlerini kolaylaştırır. Maliyetlerini ve operasyon yüklerini düşürür. Şirketlerin farklı pazarlara, farklı tedarikçilere, farklı finansman kaynaklarına ulaşmasını kolaylaştırır. Toplamda şirketlerin kredibilitesini arttırarak şirketlere değer katmaya odaklanmıştır.

Misyon
"Yasal Geçerli Dijital Dönüşüm" alanında faydalı bütünleştirici teknolojiler geliştirerek firmaların uçtan uca dijitalleşme sürecinde hızlandırmaktır.

Hedefler
Ürünlerimizi yurtdışı pazarlarına taşıyarak, ülkemizin marka değerini arttırmak ve ihracat gelirlerinde ülkemize gelir sağlayabilmektir.

DMCA.com Protection Status